Baza Zespołów Muzycznych Mirex


Adres strony www:http://zespolyweselne.pl
Kontakt:
tel.535525400
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kilkunastu zespołów prezentowanych w naszej bazie zespołów muzycznych mirex. „TAKT” – to dobra zabawa, uśmiechy na twarzach gości i obolałe od tańca stopy następnego dnia! Potrafimy rozkręcić każdą imprezę, a nasz repertuar przygotowujemy tak, by porwać do tańca zarówno młodych, jak i bardziej doświadczonych życiem gości. Naszymi atutami są przede wszystkim uzdolnieni muzycy, konferansjer potrafiący dogadać się z każdym, oraz muzyka wykonywana na żywo. Gramy zawsze dla Państwa i własnej przyjemności. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie i z wielką chęcią spełniamy każde życzenie!

W skład naszego charyzmatycznego zespołu wchodzą:
– perkusja,
– gitara basowa,
– gitara rytmiczna,
– klawisze,
– wokal żeński,
– 2 wokale męskie
Organizujemy również biesiadę, bawiąc się razem z gośćmi przy dźwiękach akordeonu, gitary, werbla i tamburyna.
Zespół muzyczny „SIDE OFF BAND”
Jesteśmy zespołem w 7 osobowym składzie: dwa wokale, perkusja, gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe oraz DJ – wodzirej. Gramy muzykę w 100% na żywo, nadając niepowtarzalne brzmienie i atmosferę każdej imprezie. Pasja związana z muzyką dała nam impuls do stworzenia formacji muzycznej SIDE OFF BAND. Nazwa zespołu oddaje charakter naszej twórczości, gramy dużo, dobrze i przede wszystkim to, co gra w nas – wewnątrz. Imprezę prowadzi profesjonalny konferansjer, DJ. Oferujemy również set muzyki klubowej prezentowanej przez Marcina.

Członkowie:
Ula – wokal; Mariusz – wokal; Mariusz – instr. klawiszowe; Przemek – gitara elektryczna; Sebastian – gitara basowa, syntezator basowy; Piotr – perkusja, gitara; Marcin – DJ, wodzirej
Zespół muzyczny „SAN MARINO BAND”
Nasz repertuar jest bardzo obszerny i opiewa muzykę od lat 60-tych do dziś. Doskonale sprawdził się na wielu imprezach. Jesteśmy w stanie zapewnić oprawę muzyczną bankietów, bali, wesel, spotkań firmowych i innych.
Naszym celem jest zaprezentowanie Państwu znacznie większych standardów wykonywanej pracy niż miało to miejsce na rynku. Jesteśmy przekonani, że nam się to udało i możemy zaproponować wysoki poziom wykonania poparty doświadczeniem zdobytym na profesjonalnych scenach i estradach Polski.
Imprezy prowadzone są w sposób kulturalny i odpowiedzialny, a całość dopełnia wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy.
Możemy dojechać w każde miejsce w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *